Social Icons

czwartek, 13 lipca 2017

Raport: Great Balls of Fire 2017

Kliknij .::Czytaj więcej::. aby przeczytać raport gali PPV dla czerwonego brandu, na którym Sasha dostała szanse na odzyskanie RAW Women's Championship.

Pierwsza w ringu w swoim charakterystycznym stylu pojawia się pretendentka do tytuły, czyli Sasha Banks, następnie do kwadratowego pierścienia zmierza z pasem na biodrach mistrzyni RAW Alexa Bliss.

RAW Women's Championship 
Sasha Banks vs. Alexa Bliss (c)
Mamy gong! Panie zataczają koło po czym inicjatywę przejmuje Sasha i łapie Alexę w pasie. Mistrzyni jednak przesuwa się w stronę lin przez co The Boss musi ją puścić. 
Po jakimś czasie pojedynku Sasha wykonuje Turnbuckle Running Double Knee!
Banks od razu przypina Bliss ..1..2 Kick Out! Obie zawodniczki wstają po czym Alexa próbuje wykonać cios na przeciwniczce jednak ta blokuje, wkręca ręke mistrzyni i powala ją na matę. Little Miss Bliss pokazuje sędziemu ze coś się stało z jej ręką.
Sasha do niej poodchodzi, jednak ta szybko wstaje jakby nic jej nie było i wykonuje potężny cios na pretendentce po czym wykrzykuje "That's why I am the champ". Pod koniec pojedynku, gdy Banks leżała na macie, Bliss wchodzi na narożnik i wykonuje Twisted Bliss... jednak Sasha blokuje i przechodzi do Bank Statement!!
Mistrzyni udaje jednak wydostać się poza ring, pretendentka podchodzi do lin i chce ją wciągnąć do ringu, ale ta to wykorzystuje i uderza jej twarzą  matę i ta też wypada poza ring. Alexa podnosi Sashę i chce ją wrzucić w barierki, ale ta kontruje i sama ją tam posyła. Banks wrzuca Alexę do ringu, łapie za nogę, ale ta ją odpycha i wychodzi poza ring. Sasha znowu podchodzi do lin żeby wciągnąć Alexę do ringu, jednak ta ją częstuje mocnym uderzeniem w twarz. Alexa zostaje wyliczona! Walkę oficjalnie wygrywa Sasha, ale pas zachowuje Alexa Bliss. 

Alexa swiętuje obronę tytułu i idzie w stronę kulis, ale Banks pokazuje ze jeszcze z nią nie skończyła i ją atakuje, wywiązuje się brawl miedzy tymi dwoma zawodniczkami. Alexa wciąga Sashe na stół komentatorski, ale Banks ją zrzuca i wykonuje Double Knee ze stołu komentatorskiego!
Banks świętuje swoją zemstę na Bliss i pokazuje że jeszcze się postara o mistrzostwo RAW. 

Film:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
 
Blogger Templates