Social Icons

Biografia


Imię i nazwisko: Mercedes Kaestner-Varnado
Data i miejsce urodzenia:  26.01.1992, Fairfield, California
Ring Name: Sasha Banks, Mercedes KV, Miss Mercedes
Waga i wzrost: 52 kg. 165 cm.
Debut: 2010
WWE Debut: 2012

Wczesne życie
-------------------------------------------------------------------------
Mercedes urodziła się w Fairfield w Kalifonii. Rodzina Kaestner-Varnado często się przeprowadzała w poszukiwaniu szkół i pomocy lekarskiej. Zanim przeniosła się do Bostonu, gdzie rozpoczęła karierę w wrestlingu, uczyła się przez internet. Dorastając oglądała All Japan Women's Pro-Wrestling. Częściowo jest pochodzenia niemieckiego od strony rodziny Kaestner. 

Kariera w Wrestlingu 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Chaotic Wrestling (2010–2012)
Mercedes swoją karierę wrestlingową rozpoczęła w Chaotic Wrestling. Swój debiut tam zaliczyła  1 października 2010 roku pod nazwą ringową Mercedes KV w przegranym Intergendr Tag Team Match'u z Alexxis i  Danną E, gdzie jej patnerką była Nikki Rox. KV i Roxx szybko zawarł sojusz. Pierwsze zwycięstwo Mercedes zaliczyła 7 stycznia 2011 roku w Tag Team Matchu.
 11 lutego KV wzięła udział w  Five-Woman Guntle Match'u który miał wyłonić pierwszą 
 Chaotic Wrestling Woman's Champion, ale niestety nie została pierwszą posiadaczką tego tytułu.
Mercedes zdobyła swój pierwszy tytuł  2 grudnia w "I Quit" match'u przeciwko Alexxis.
Tytuł ten broniła przez 260 dni m.in. w Fatal-4-Way Match'u przeciwko Alexxis, Barbie i Mistress Belmont. Tytuł został zawieszony 18 sierpnia 2012 roku przez to że Mercedes podpisała kontrakt z World Wrestling Entertainment (WWE). Swoją ostatnią walkę w Chaotic Wrestling stoczyła 18 sierpnia w Non-Title Mach'u,gdzie przegrała.
Pozostałe federacje (2010 - 2012)  
8 sierpnia 2010 roku Mercedes zadebiutowała w New England Championship Wrestling (NECW) w Tag Team Match'u. KV w Team'ie z Ivy pokonała Ariel i Sammi Lane. We wrześniu w Single Match'u pokonała Mistress Belmont. Mercedes zadebiutowała w National Wrestling Alliance (NWA) 19 listopada 2010 roku, gdzie została pokonana już na samym początku przez Julian Starr z powodu utraty sił. W ciągu następnych dwóch dni Miss Mercedes pokonała Sheik Ali i Nick Fahrenheit. Mercedes zaczęła feud z The Great Cheyenne, przegrywając z nią niejednokrotnie. Miss Mercedes 8 sierpnia wygrała z Arlene w single Match'u

WWE
NXT (2012-2015)
W czerwcu 2012, Mercedes Kaestner-Varnado uczestniczyła w Tryout i 18 sierpnia, ogłoszono, że została z nią podpisana umowa. Została przydzielona do rozwojówki WWE-NXT, gdzie dostała ring name Sasha Banks. Jej telewizyjny debiut był 12 grudnia 2012 roku w przegranej walce przeciwko Paige. Piewsze zwycięstwo Sasha odnotowała 23 stycznia 2013 roku przeciwko Alici Fox. Banks następnie rozpoczęła feud, gdzie otrzymywała listy od tajemniczego wielbiciela, którym ostatecznie okazała się być Audrey Marie, która powróciła i zaatakował Sashę 20 lutego, z powodu zazdrości o jej sukcesy. Tego samego wieczoru Sasha zmierzyła się z Marie, ale niestety przegrała. Feud dobiegł końca kiedy w matchu Tag-Team'owym Sasha i Paige pokonały Marie i Summer Rae. 
19 czerwca Banks walczyła w turnieju o NXT Women's Championship, który miał wyłonić pierwszą w historii mistrzynię NXT. Banks niestety poległa w pierwszej rundzie w walce z Summer Rae. Po tygodniach wpływu  Summer Rae, aby ta stała się istotna, Sasha przegrała walkę przeciwko NXT Women's Champion Paige, po walce ją zaatakowała kiedy ta próbowała ją pocieszyć. Dwa tygodnie później Sasha pokonała Bayley w towarzystwie Summer. Po walce wygłosiła promo i zadebiutowała w nowym gmmicku-"The Boss". Banks i Rae nazwały swój Team BFF (Piękne, Okrutne, Kobiety). 16 października pokonały w Tag Team Match'u Paige i Emme. 13 listopada BFF pokonały Charlotte i Bayley po tym jak Charlotte odwróciła się i przyłączyła do Teamu BFF. W połowie stycznia 2014 roku kiedy Summer została przenesiona do głównego rosteru, Sasha i Charlotte rozpoczęły rywalizację z Bayley do której dołączyła Natalya. Natalya i Bayley przegrały jeden singels Match i jedną walkę Tag Team. 
6 kwietnia Sasha uczestniczyła w wejściu Triple H na ring wraz z Charlotte i Alexą Bliss.
 W Maju  Banks brała udział w turnieju o NXT Women's Championship. W pierwszej rundzie pokonała Bayley natomiast w pół finale przegrała z Natalyą. 14 sierpnia Sasha zmierzyła się z Bayley w walce o pretendenta do tytułu NXT, ale nie udało jej się wygrać. Na  NXT TakeOver: Fatal 4-Way Sasha zaatakowała Bayley po jej walce z Charlotte, ale Charlotte zaprzestała jej atak. Sasha szybko zaczęła feud z ówczesną NXT Women's Champion Charlotte co doprowadziło ich do walki na  NXT TakeOver: R Evolution z pasem na szali Charlotte. Tym razem Sashy nie udało się zdobyć tytuł tak samo jak podczas rewanżu 25 grudnia. Banks zadebiutowała w głównym rosterze 30 grudnia podczas Main Event w walce z Charrlotte w której tytuł nie była na szali. 21 stycznia Sasha dostała kolejną szansę, aby zdobyć tytuł jednak tym razem też się jej nie udało z powodu dyskwalifikacji do której doprowadziła Becky poprzez atak na Charlotte, co doprowadziło do konfiktu pomiędzy Banks a Lynch. 11 lutego na NXT TakeOver: Rival Sasha po raz perwszy zdobyła NXT Women's Championship w Fatal-4-way Match'u przeciwko Charlotte, Becky Lynch i Bayley. Banks obroniła pas podczas rewanżu 4 marca i 25 marca przeciwko Alexa Bliss. Na NXT TakeOver: Unstppable obrobiła swój pas w walce z Becky Lynch. 
8 lipca Sasha w Team'ie z Charlotte pokonała Emme i Dane Brooke. Po walce Charlotte wyzwała Sashę na pojedynek o pas podczas następnego NXT, które Banks zaakceptowała. Sasha po  raz koleiny obroniła pas jednak po walce obie zawodniczki okazały sobie szacunek i się przytuliły.
Sasha na NXT TakeOver: Brooklyn przegrała walkę z Bayley w wyniku czego straciła pas. Sasha była mistrzynią przez 192 dni. Po walce na ring weszły Becky i Charlotte które przytuliły Balyley i Sashę i razem świętowały.
Banks rewanż o NXT Women's Championship dostała na NXT TakeOver: Respect w 30-sto minutowym Iron Matchu. Pojedynek wygrała Bayley z wynikiem 3 punktów, Sasha zdobyła jednak tylko dwa punkty. Po walce pojawił się cały roster NXT wraz z Triple H i Stephanie McMahon, którzy przynieśli dla obu zawodniczek kwiaty i pogratulowali im.
Główny roster (2015-obecnie)
Sasha oficjalnie zadebiutowała w głównym rosterze WWE 13 lipca, 2015 roku wraz z Becky Lynch i Charlotte. Becky i Charlotte sprzymierzyły się z Paige i ich Team się nazywa PCB. Sasha została dodana do drużyny Naomi i Taminy a ich Team się nazywa B.A.D (Beautiful and Dangerous). W swoim debiucie PPV 19 lipca Sasha przegrała w Triple Threat Matchu przeciwko Brie i Charlotte. Wygrała Charlotte. 20 lipca Sasha w teamie z Naomi pokonała Paige i Becky poprzez założenie Bank Statement. 17 sierpnia pokonała mistrzynię Div Nikki Bellę również poprzez Bank Satement w non title matchu. Na SummerSlam Team PCB zmierzył się z Team'em Bella i B.A.D w  Three Team Elimination Match. Ostatecznie Team B.A.D odpadł jako pierwszy.
31 sierpnia Sasha walczyła w pierwszym w historii Beat The Clock Challenge o pretendentkę do mistrzostwa Div. Swoją walkę odbyła z Paige, ale ostatecznie zakończyła się ona remisem ponieważ czas, który był do pobicia został przekroczony. Na gali TLC, która była w rodzinnym mieście Banks, Sasha zmierzyła się z Becky i wygrała. Na RAW 28 grudnia pokonała Becky, po czym przez miesiąc nie pojawiała się w telewizji. Po miesięcznej przerwie powróciła na gali Royal Rumble i zaatakowała Lynch i Charlotte po ich walce. 1 lutego na RAW oficjalnie rozstała się z Teamem B.A.D. 

2 komentarze:

 
 
Blogger Templates